par-studiju

ĪSI PAR STUDIJU

Plānojat remontu? Būvējat māju? Pārkārtojat ofisu?
Bet varbūt, jūs sākat jaunu biznesu un jums vajag noformēt skaistu ofisu, restorānu vai veikalu?

 
Acis kļūst raibas no pieejamo apdares materiālu pārpilnības. Grūti orientēties mēbeļu ražotāju produkcijā, tikt skaidrībā kuram labāka kvalitāte un vai cena ir atbilstoša. Kādas flīzes izvēlēties vannas istabai? Kur labāk pasūtīt mēbeles – pie vietējā ražotāja vai Itālijā?

Gribas īstenot tik daudz vēlmes vienā telpā- ne tikai savas, bet arī savu ģimenes locekļu. Viens grib mūsdienīgu interjeru ar baltām sienām, cits obligāti sarkanu virtuvi, bet trešais nevar iedomāties savu sapņu māju bez koka grīdām. Bet jūs pašu uztrauc jautājums – vai tas viss kopā izskatīties harmoniski?

Remontdarbi nav vienkārša lieta, bet būvnieki runā tikai tiem saprotamā slengā un nenieka negrib paskaidrot. Tie uzdod jums kaut kādus nesaprotamus jautājumus attiecībā uz nākamo interjeru, bet jūs nesaprotat, ko tad viņi īsti grib dzirdēt atbildē?
 

Ja jums ir remonta pieredze, jūs jau zināt, kas jūs sagaida. Ja tā jums ir pirmā reize, tad man jums jāpaziņo nepatīkami jaunumi. Jūsu sapņa mājas veidošana var izvērsties par:

  • Neparedzamu rezultātu – interjers sanāks pavisam ne tāds, kādu jūs bijāt iedomājies
  • Papildus pārbūvēm – tā kā dažas lietas vienkārši nesanāks vai sanāks slikti
  • Ilgā laikā izstiepušos remontu – pārtaisīšanas un dīkstāvju dēļ, tāpēc, ka vēl nav sadabūti vajadzīgie materiāli
  • Papildus izdošanām – gan par būvnieku darbu, gan par materiālu iepirkšanu, kaut kas var nepietikt, bet kaut ko jūs iepirksiet pārāk daudz
  • Iztērētais laiks un nervi ir jūsu laiks un spēks, ko jūs varētu lietderīgāk izlietot darbam vai atpūtai!

 

Kā mēs varam jums palīdzēt?

 
Pirmkārt, mēs ar augstvērtīgas vizualizēšanas palīdzību nodemonstrēsim jums, kā izskatīsies jūsu interjers pēc darbu nobeigšanas. Jūs uzreiz varēsiet saprast, vai jums patīk tieši šī sienu krāsa un vai tai piestāvēs izvēlētais dīvāns.

Otrkārt, mēs izveidosim būvniekiem pilnu rasējumu un citu dokumentu komplektu, lai remonta gaitā tiem rastos minimums jautājumu tieši jums.

Treškārt, mēs palīdzēsim jums savākt visu nepieciešamo jūsu interjeram – no krāsas uz sienām līdz spilveniem uz dīvāna. Mēs sastādīsim visu materiālu, tehnikas, mēbeļu, gaismekļu un visa pārējā sīku uzskaitījumu, norādot vajadzīgo daudzumu un vietu, kur to var dabūt. Jūsu ziņā paliks tikai parūpēties par rēķinu apmaksu!

Ceturtkārt, pēc jūsu vēlēšanās mēs veiksim tā saucamo “tirgus analīzi” vai konkursu par labāko cenu. Mēs palīdzēsim izvēlēties tādus materiālus vai ražotāja firmu, kas būtu paši optimālākie jūsu budžetam, ar vislabāko cenas/kvalitātes attiecību.

Piektkārt, mēs piedalīsimies jūsu remontā līdz pat vispēdējam brīdim, nokontrolēsim būvniekus un atbildēsim uz visiem to jautājumiem autora uzraudzības ietvaros.
 

Kāpēc jums vajadzētu izvēlēties tieši mūsu studiju?

  1. Individuāla pieeja – studijas pārstāvis komunicē ar jums personiski, pieskaņojas jūsu grafikam, ņemot vērā jūsu vēlmes. Viņš ir sastopams tieši jums ērtā laikā un vietā.
  2. Ekskluzīvs interjers – katrs mūsu darbs ir unikāls un neatkārtojams, izpildīts atbilstoši klienta vēlmēm. Nekāda štancēšanas. Nekādu tipveida projektu.
  3. Atzinība – mūsējie interjeri pastāvīgi tiek publicēti specializētajos žurnālos visā pasaulē un regulāri saņem apbalvojumus dizaineru konkursos. Mēs esam atzīti sava aroda profesionāļi!
  4. Pie tam vēl, ja jūs esat biznesa (piemēram restorāna vai veikala) īpašnieks un gribat pasūtīt interjeru komercplatībām vai ofisam – tad mūsu publikācijas un apbalvojumi par interjera risinājumiem dos jums papildus bezmaksas publicitāti un PR. Mēs izdarīsim visu, kas no mums atkarīgs, lai nodemonstrētu jūsu interjeru profilu žurnālos un konkursos. Tas būs izdevīgi gan jums, gan mums.
  5. Mūsu pakalpojumus izmantoja un palika apmierināti tādi klienti, kā Fuji Film, Godvil, Baltic Beach Hotel, Oriflame un daudzi citi.

 
Mēs piedāvājam savus pakalpojumus arhitektūras un jebkādas sarežģītības interjera projektēšanai. Mūsu studijai ir liela pieredze darbam gan ar privāto arhitektūru un interjeriem (māju un dzīvokļu projekti), gan ar sabiedriskajiem projektiem (daudzdzīvokļu māju un komerciāla rakstura ēku arhitektūra, kā arī hoteļu, restorānu, veikalu, ofisu un skaistumkopšanas salonu interjeri). Mēs piedāvājam pilnu ciklu arhitektūras un interjera projektu darbiem, kā arī inženiertīklu projektu koordināciju.