ko-daram

КО МĒS DARĀM

Studijas galvenais darbības virziens ir interjeru projektēšana. Mēs izstrādājam gan dzīvojamo interjeru (dzīvokļu, privātmāju, ārpilsētas savrupmāju), gan komerciālu objektu projektus (viesnīcas, restorāni, ofisi, veikali, naktsklubi). Mūsu interjera dizaina projektu liela priekšrocība ir augstas pakāpes fotoreālistiskas vizualizācijas, kas jums ļauj jau iepriekš apskatīt, kāds tad izskatīsies jūsu interjers. Pilns rasējumu komplekts ļaus samazināt pārbūvju daudzumu remonta laikā, bet kvalificēta dizainera palīdzība materiālu un aprīkojuma izvēlē būtiski ietaupīs jūsu laiku. Mēs savus objektus novedam līdz pašam pēdējam etapam – dekorēšanai, realizējot projektus pilnībā par visiem 100%.

Dzīvokļa interjers

Nav svarīgi, vai dzīvoklis ir mazs vai liels, tas atrodas jaunbūvē vai vēsturiskā ēkā – interjera dizaina projekts palīdzēs jums noformēt savu mājokli gaumīgi un ar stila izjūtu. Tas arī būtiski ietaupīs jūsu dārgo laiku materiālu, mēbeļu, apgaismojuma izvēlē un saskarsmē ar celtniekiem. Dizaina projekta uzdevums – atvieglot jums smago un ilgo remonta procesu.

Privātmājas interjers

Projektējot privātmājas interjera dizainu, ļoti svarīgi uzsākt šo procesu pēc iespējas agrāk. Tas ļaus koriģēt kļūdas ēkas arhitektūrā jau agrīnajā stadijā un izvairīties no pārplānošanas izdevumiem. Ideālā variantā gan arhitektūras projektam, gan privātmājas interjera dizaina projektam vajadzētu tikt izstrādātam arhitekta un dizainera tandēmā vai vislabākais, ja to veidotu viens speciālists.

Restorāna interjers

Restorāna panākumi, kā zināms, balstās uz trim „ziloņiem” – garšīgs ēdiens, augstas klases serviss un mājīgs interjers. Mēs pilnībā atrisinām visus jautājumus, kas ir saistīti ar restorāna interjera projektēšanu, īpašu uzmanību veltot apgaismojumam un akustikai. Šie divi faktori ļoti bieži netiek ņemti vērā, balstot visu interjeru uz efektīgiem apdares materiāliem un skaistām mēbelēm. Tomēr, aplami izvēlēts apgaismojums var pilnībā sabojāt gan interjera vizuālo efektu, gan iespaidu par pasniedzamo ēdienu pievilcību. Pareizi piemeklēta gaisma un akustisko materiālu īpašību izmantošana palīdzēs radīt restorāna telpā neuzbāzīgu un nomierinošu atmosfēru.

Veikala interjers

Droši vien, nekur citur nav tik nozīmīga telpas ergonomika, kā veikala interjerā. Pareizs preču izvietojums un ērta piekļūšana tai tā ir veikala panākumu galvenā ķīla. Tomēr, ne mazāk svarīgs ir arī pareizs apgaismojums – gaismas veikala interjerā nevar būt par daudz. Veikala interjera dizainā ļoti nozīmīgi ievērot robežšķirtnes – interjeram nav jāpiesaista vairāk uzmanības, kā precei, bet tai pat laikā tam jāpaliek atmiņā spilgtam un iegaumējamam.

Ofisa interjers

Projektējot ofisa interjeru nepieciešams ņemt vērā divus svarīgus aspektus – iespaidu, kādu ofiss atstāj uz uzņēmuma klientiem, un komfortabliem darba apstākļiem darbiniekiem. Galvenie līdzekļi, ar kuriem to var panākt ir krāsu gamma un apgaismojums. Pareizi izvēlēts krāsu noformējums un interjera apgaismojums palīdzēs ne tikai uzlabot darbinieku darbaspējas, bet arī radīt efektīgu interjeru, kas nodemonstrēs jūsu uzņēmuma pārliecinošo vietu tirgū.

Viesnīcas interjers

Viesnīcās daļai iekštelpu ir dzīvojamo telpu statuss, bet nozīmīgai to daļai ir reprezentatīva loma. Viesnīcas hallei, bāram un pārējām telpām, kas būtībā ir koplietošanas telpas, ne tikai ir jāizskatās svinīgi, bet tām arī jāatbilst hoteļa statusam. Milzīga nozīme ir apdares materiāliem, kas radīti tieši komerciālām telpām ar lielu slodzi. Tādu materiālu izmantošana ļaus uz ilgu laiku saglabāt interjera svaigumu un sajust dizaina augsto klasi.

Vēl mūsu studija nodarbojas arī ar privātmāju un komerciālo objektu arhitektūras projektēšanu. Mēs izstrādājam pilnvērtīgu arhitektonisko projektu, kas ir gatavs saskaņošanai un celtniecībai. Tāpat mēs arī uzturam kontaktus ar inženiertīklu projektētājiem (apkures, elektrības, ūdensapgādes un kanalizācijas) un veicam mūsu objektu autorzraudzību.