Дизайн интерьера офиса компании ORIFLAME Latvia в Риге
ORIFLAME Latvia birojs

Biroju interjera dizains kompānijai ORIFLAME Latvija Rīgā

Funkcija

Projekta uzdevumā paredzēta kompānijas Oriflame Latvija servisa centra un ofisu telpu interjera dizaina izstrādāšana. Bija nepieciešams komfortabli izvietot kompānijas personālu, ievērojot to amata pienākumu specifiku. Tāpat bija nepieciešams paredzēt pasūtījumu apkalpošanas zonu, vairākas dažāda izmēra un ietilpības konferenču zāles, kā arī noliktavu un dienestu telpas. Visu to izdevās izvietot eksistējošajās telpās, neprasot lielus rekonstrukcijas darbus.

Interjera koncepcija

Eksistēja neliela nesaderība starp kompānijas ofisa noformējuma mūsdienīgo stilistiku un pašas firmas stilu no vienas puses – un telpu arhitektūru vēsturiskajā ēkā no otras puses. Interjerā papūlējāmies savienot abus šos virzienus, apvienojot ultramūsdienīgas mēbeles un apdares materiālus ar klasiskiem elementiem. Tika izmantots atkailinātais eksistējošais ķieģeļu mūris, ciļņu elementi uz sienām un griestiem, kā arī lielas klasiskas lustras no bronzas un kristāla. Interjerā izmantots daudz stikla, kas ļāva padarīt to vieglu un nenomācošu.

Interjera krāsu noformējums

Krāsu risinājuma pamatu veido betona grīdas pelēkā nokrāsa, sienu un mēbeļu baltā krāsa un ābolu zaļuma akcenti – saskaņā ar firmas korporatīvo stilu. Papildus tam izmantoti akcenti mēbeļu elementos ar zebrano finierskaidu – tie ļauj baltajām mēbelēm neizskatīties pārāk aukstām un sterilām, piešķirot interjeram siltumu.   Apgaismojums Papildus klasiskajām lustrām interjera apgaismojumam izmantoti sienas gaismekļi un prožektori, kuru starojums novirzīts uz sienu un griestu baltajām virsmām, tādējādi radot izkliedētu apgaismojumu, kas ir pati komfortablākā cilvēka acīm. Ofisu zonā izmantoti piekarināmie gaismekļi no matēta stikla, kā arī galda lampas darba vietas vietējam apgaismojumam.