Дизайн интерьера салона красоты в Вентспилсе
Skaistumkopšanas salons

Skaistumkopšanas salona interjera dizains Vēntspilī

Interjera koncepcija

Skaistumkopšanas salons iekārtots vēsturiskas ēkas pirmajā stāvā Ventspils centrā, tādēļ tika nolemts izmantot interjera noformējumā klasiskās stilistikas elementus. Par šiem elementiem kļuva paneļi uz sienām, kas ir radīti izmantojot poliuretāna moldingus, mīkstās mēbeles un dekoratīvais kamīns pie ieejas, kā arī bra tipa sienas gaismekļi. Tai pat laikā telpās liela daļa mēbeļu paredzētas īpašām profesionālām frizētavas vajadzībām, tādēļ interjeru nevar nosaukt par pilnīgi klasisku. Apvienojošais elements ir lustras – tām ir klasiska struktūra, bet to dizains un materiāls (gumijas caurulītes) ir mūsdienīgs.

Interjera krāsu noformējums

Salona noformēšanai tika izvēlētas firmas krāsas – grafīta pelēkais grīdai, pelēksudrabains sienām un auksti-rozā akcenti gaismekļos un dekora elementos. Tāpat interjerā daudz balta – romiešu žalūzijas logiem, ar ādu apvilktas mīkstās mēbeles un dekoratīvs kamīns.

Interjera apgaismojums

Skaistumkopšanas salona interjeram ir sava specifika, tostarp tas izpaužas apgaismojuma izvēlē. Pietiekamu apgaismojuma līmeni nodrošina dienasgaismas lampas, kas ir paslēptas aiz karnīzes griestu kesonos. Iebūvētie halogēnie gaismekļi ar 75 vatu jaudu nodrošina vietējo apgaismojumu frizieru darbvietām. Bet lustras un bra piešķir interjeram mājīgumu.