Дизайн интерьера отеля в Москве
Viesnicas interjers Maskavā

Interjera dizains viesnīcai Maskavā

Koncepcija

Neliels viesnīcu komplekss ar 6 numuriem izvietots vienā no augšstāviem mājokļu kompleksā “Triumf Palas” . Tas noteica interjera stilistiku, kuram par pamatu ņemts art deko stils, bet kolorītu piešķir ķīniešu stila elementi. Projektā plaši tika pielietota Christopher Guy brenda mēbeles, kuras ļoti smalki balansē starp art deko un glamūra stilistiku.

Funkcija

Projekta ietvaros tika izstrādāts halles interjera dizains ar reģistrācijas leti un uzgaidāmo zonu, kā arī viens tipveida numurs, kas sastāv no viesistabas, guļamistabas un vannas istabas. Viesistabā ir paredzēta gan zona atpūtai un pasēdēšanai pie televizora, gan ar dekoratīvu aizslietni atdalīta zona darbam, kurā novietots rakstāmgalds.

Interjera krāsu noformējums

Hallē krāsu risinājums veidots apvienojot kontrastus, ko rada šampanieša, melnās un zeltainās krāsas kombinācijas.
Numurā ir izmantots līdzīgs savienojums klusinātāka krāsa sienām, bet rūgtas šokolādes krāsa grīdām (venge), durvju un mēbeļu karkasu materiālam. Akcentiem izmantota piesātināta sarkanā krāsa, kura piešķir interjeram ķīniešu stila elementus. Viesistabā tas redzams paklāja materiālā, kā arī gaismekļos un dekora elementos. Guļamistabā sarkanais akcents izmantots sienu apdares materiālā – tās ir angļu kompānijas Sanderson tapetes. Vannas istabā par sienu noformējuma materiālu izvēlēts medaini dzeltens onikss, kurš pateicoties piesātinātai krāsai un unikālai faktūrai rada mājīguma un greznības sajūtu. Uz grīdas, kā papildus dekora elements, izmantota ar rokām montēta firmas Sicis mozaīka.