Дизайн интерьера стоматологической клиники
Zobarstniecības klinika

Stomatoloģiskās klīnikas interjera dizains

Koncepcija

Šā projekta ietvaros bija nepieciešams izstrādāt stomatoloģiskās klīnikas interjeru. Galvenais pamatuzdevums – izveidot mūsdienīgu, stilīgu un mājīgu interjeru, novēršot asociācijas ar poliklīniku un slimnīcu. Uzdoto mērķi tika nolemts panākt gan ar neparasta apgaismojuma pielietojumu, gan ar elegantu mēbeļu un dekora priekšmetu palīdzību.

Funkcija

Klīnika sastāv no pieņemšanas telpas ar administratora leti un atpūtas zonu ar diviem krēsliem un televizoru, kā arī no diviem procedūru kabinetiem ar palīgtelpu. Lai procedūru kabinetos iekļūtu dabiskā saules gaisma (tajos nav logu), durvīs ir ievietots matstikls ar virsmu, kas imitē klasiskās pildiņu durvis.

Interjera krāsu noformējums

Dotajam interjeram izvēlēta pelēkbalta krāsu gamma ar spilgtiem lillā un aveņkrāsas akcentiem. Par akcentiem izmantoti spoguļa rāmis un efektīgs paklājs ar zīdu plūksnām, kā arī firmas stila elementi un dzīvie ziedi.

Interjera apgaismojums

Šajā projektā tika pielietoti interesanti un neparasti gaismekļi. Pieņemšanas telpā komplekts ar diviem griestu plafoniem un bra ar kristāla piekariņiem. Karekļa forma gandrīz ideāli kopē zobu kanāla aizpildes formu, kaut arī šī asociācija ir saprotama tikai profesionāļiem. Gaiteņa zonā beļģu kompānijas Delta Light ražotie sienu gaismekļi rada neparastu gaismas rotaļu uz sienām un griestiem.