Дизайн интерьера квартиры в современном стиле
Mūsdienu stīla dzīvoklis

Mūsdienu stīla dzīvokļa interjera dizains Rīgā

Funkcija

Izstrādājot dotā dzīvokļa interjera dizainu praktiski nebija nepieciešamības ne pēc kāda pārplānojuma. Vienīgais, kas tika izmainīts – durvis uz ģērbtuvi tika pārnestas no gaiteņa uz galveno guļamistabu.
Galvenās dzīvokļa telpas: priekšnams ar lielu nišu zem iebūvētā skapja; mazgātava; viesistaba, virtuve, vannas istaba, galvenā guļamistaba ar pie tās atrodošos ar ģērbtuvi un bērnistaba.
Dotā dzīvokļa interesanta īpatnība ir tā, ka tas praktiski ir pusotra stāva – viesistaba atrodas par 90 centimetriem zemāk attiecībā pret pārējo dzīvokļa līmeni. Tas piešķir tai parādes telpas veidolu, pateicoties griestiem ar 3,5 metru augstumu.

Apdares materiāli un krāsu risinājumi

Dzīvoklī pielietots vienots krāsu risinājums, daudzveidību ienes atšķirīgi krāsu akcenti dažādās istabās.
Visā dzīvoklī (izņemot vannas istabu) grīdas segums ir no masīva oša dēļa, kas apstrādāts ar eļļu un laku, lai panāktu specifisku gaišdzeltenu krāsu. Sienas nokrāsotas vaniļas tonī. Griesti viscaur krāsoti baltā krāsā.
Kopējā zonā (viesistaba, virtuve) par papildkrāsu kalpo piesātināta plūmju krāsa, kas parādās gan tekstīlijās, gan virtuves fasādēs, kas izveidotas no krāsota stikla alumīnija rāmī. Tāpat izmantots daudz baltās krāsas – darba virsmas materiāls virtuvē, korpusu mēbeles viesistabā. Dīvāni viesistabā – neitrāli pelēkā krāsā.
Vannas istaba ir veidota rozā, brūnas un baltas krāsas salikumā. Izmantotas Itālijā ražotās FAP flīzes, sienu daļa un griesti ir krāsoti baltā krāsā.
Bērnistabā par papildkrāsām kalpo maigi-lillā, oranža un fuksijas. Guļamistabā mierīgu gaisotni palīdz radīt piparmētru nokrāsas zaļais, kas parādās tekstilijās.