Гостиная, диван Cor
Dzīvoklis Jūrmalā

Dzīvokļa interjera dizains Jūrmalā

Koncepcija

Izstrādājot šā dzīvokļa interjeru bija jāņem vērā daži ierobežojoši faktori. Pasūtītājs ieguva īpašumā dzīvokli ar gatavu apdari, tādēļ plānojuma izmaiņas, grīdas vai durvju seguma materiāla nomaiņa nebija iespējama. Tāpat vajadzēja interjerā iekļaut vairākas mēbeles, kuras jau iepriekš bija sagādātas jaunajam dzīvoklim. Tādējādi darbu ar interjeru vairāk varēja uzskatīt par dekorēšanu. Tika pamainīta sienu krāsa, piemeklēti gaismekļi, izvēlētas mēbeles un tekstilijas.
Kopējais interjera raksturs mūsdienīgs pilsētas stils, kuru dēvē arī par urbānismu. Mēbeļu un gaismekļu dizainā saskatāmi daži art deko stila elementi.

Funkcija

Dzīvoklī ir viss nepieciešamais 3 cilvēku dzīvošanai: virtuve ēdamistaba, kas plūstoši pārtop par viesistabu, divas plašas guļamistabas, galvenā vannas istaba ar dabisko apgaismojumu un papildus sanitārais mezgls pie dzīvokļa ieejas. Galvenajā vannas istabā tika uzstādīta sauna, kā arī liela hidromasāžas vanna. Diemžēl, dzīvoklī nebija paredzēta ģērbtuve, tomēr šī problēma atrisināta izvietojot lielus skapjus vairākās telpās.

Interjera krāsu noformējums

Šis interjers risināts vēsās nokrāsās. Par pamatu ņemta pelēka bēša sienu krāsa visās telpās, akcenti veidoti ar tekstiliju un aksesuāru palīdzību. Viesistabā tā ir jūras viļņu krāsa, kura parādās izšuvumos uz aizkariem, uz dekoratīvajiem spilveniem, kā arī zīda paklājā uz grīdas. Galvenajā guļamistabā plaši izmantota baltā krāsa un daudz linu tekstiliju, kas ļāva radīt mierīgu un atslābinošu atmosfēru. Otrā guļamistaba izveidota dinamiskāka, tajā izmantots kontrastains baltā un melnā savienojums.
Galvenā vannas istaba ir noformēta ar baltā marmora un tīkkoka salikumu. Bet viesu sanitārais mezgls izveidots piparmētru zaļās krāsas gammā ar metāliskiem akcentiem.