Двухэтажная квартира в стиле минимализм
Divstāvu dzīvoklis

Divstāvu dzīvokļa interjera dizains elitārā kompleksā Aleksandra Apartments

Interjera koncepcija

Interjerista uzdevums bija radīt mūsdienīgu lakonisku telpu, kurā būtu gaisa un gaismas pārpilnība. Interjera stilistiku var nosacīti definēt kā Itālijas minimālismu. Interjerā viscaur ir izmantots baltu glancētu virsmu savietojums ar neapstrādāta betona un dabiskā koka faktūru. Tāpat interjerā izmantots daudz spīdošu un caurspīdīgu virsmu.

Funkcija

Dzīvoklim ir 2 stāvi, pirmajā izvietota kopējā zona – priekšnams, virtuve, ēdamistaba un viesistaba. Dizaina projekta ietvaros tika paveikta neliela pārplānošana, kura ļāva palielināt priekšnamu un tajā iekārtot vietu garderobes skapim. Pirmais līmenis veido vienotu telpu, kas tikai funkcionāli sadalīta par ēdamistabu, virtuvi un viesistabu. Virtuve ar “salas” konstrukciju sadala telpu, tā ir atvērta ēdamistabas pusē, bet viesistabas pusē tai izveidota bāra lete.
Otrajā stāvā novietotas privātās telpas – guļamistabas, vannas istabas, kabinets. Galvenā guļamistaba sabloķēta ar personisko vannu. Pārplānošanas rezultātā izdevās paplašināt vannas istabas telpu un iegūt telpai dabisko apgaismojumu.

Interjera krāsu noformējums

Interjerā pārsvarā izmantota baltā krāsa, vietām to papildina neapstrādāta betona faktūras pelēkais tonis. Mājīguma un siltuma efekta radīšanai pielietots medus krāsas dabiskais koks – tīkkoks un olīvkoks. Akcenti radīti ar maigu ceriņu toņa un spilgti rozā krāsu pielietojumu.