Квартира в стиле loft
Dzīvoklis loft stilā

Divlīmeņu dzīvokļa interjera dizains loft stilā

Interjera koncepcija

Dzīvoklis atrodas daudzdzīvokļu mājas mansarda telpā, kura sākotnēji bija paredzēta gleznotāja darbnīcai. Tamdēļ telpā ir augsti griesti, kas ļāva izveidot otro līmeni. Divu sienu panorāmas iestiklojums nodrošina milzīgu daudzumu dabiskā apgaismojuma, kas tika ņemts vērā un maksimāli atbalstīts ar interjera risinājumiem.
Dzīvoklis noformēts eklektikas stilā ar prāvu ironijas devu – piemēram, viena no sienām nokrāsota melnā krāsā, kura zeltītiem burtiem aprakstīta ar rindiņām no pasūtītāja iemīļotajām dziesmām.

Funkcija

Pirmais līmenis sadalīts 3 zonās. Centrālajā daļā atrodas ieeja dzīvoklī, vannas istaba un ģērbtuve. Pa labi no ieejas – virtuves un ēdamistabas zona. Virtuve ar “salas” konstrukciju sadala telpu. Pa kreisi no ieejas – viesistabas zona ar kamīnu. Šeit arī novietotas kāpnes uz otro līmeni, kur atrodas guļamistaba un darbvieta.
Dzīvoklī ir tikai 3 durvis – ieejai, ģērbtuvei un vannas istabai. Visas pārējas telpas sadalās tikai funkcionāli.

Interjera krāsu noformējums

Neskatoties uz to, ka šajā interjerā izmantotas pamatkrāsas – baltā un melnā, tas, tomēr, sanācis silts un mājīgs. Daudz kur tas panākts pateicoties ozolu parketam – tā maigā medus nokrāsa piešķir visam interjeram saules siltuma sajūtu. Tāpat savu dzīvīguma devu dod ultramodernie daudzkrāsu akcenti lustra un galds ēdamistabā, paklājs viesistabā, gultas galvgalis un pufs guļamistabā. Šis paņēmiens, kad vienā elementā sajaucas visas varavīksnes krāsas, tiek dēvēts par multicolor.